VZKAZY - NÁVŠTĚVNÍ KNIHA | TRIATLON KLUB KLATOVY - AUTHOR KRÁL ŠUMAVY

VZKAZY - NÁVŠTĚVNÍ KNIHA
Cesta: Titulní stránka > Názory

Vzkazy - návštěvní kniha

Zde můžete zapsat svůj názor :

Jméno     E-mailKontrolní kód - prosíme, přepište
Kontrolní kód proti spamu - prosíme, přepište
Přečíst (přespellovat) kód - Speak the code
Změna kontroního kódu - Change the code
»


     
Předchozí ( Strana 1/156 ) Následující
( 17.06.17 , 09:51 hod. )
Jana Uhrová
Zdravim pořadatele silničního Krále Šumavy.Mám takový menší dotaz.Přijedeme s přítelem jižn po desáté na tuto vrcholnou akci léta do Klatov.Vždy jsme byli u Vas zpokojeni.Podporovali jsme Vás i v letech, kdy se Kral nejezdil jako závod.Jelikož jseme ve věku kdy pro nas nejsou stanoveny naše kategorie,zajímalo by mne zda se vratíte k bívalém   sistemu hodnocení.Toto třeba doře funguje u MTB.Děkuji odpověď Jana.
( 15.06.17 , 20:50 hod. )
Michal
Po přečtení propozic silničního krále mě ovládlo zklamání. To hlavně z toho důvodu, že oproti loňsku nenastala žádná změna. Loni jsem silničního krále jel. S podobou trati se nedá nic dělat z důvodu zatvrzelosti příslušných orgánů, ale doufal jsem, že nastane změna v organizaci závodu. Loni jsem nečekal zázraky a spoustu nedosatků přičítal krátké době, kterou měli organizátoři na přípravu. Rok se s rokem sešel a nic se bohužel nezměnilo. Dost mi vadilo to, že nebyl měřící koberec ani na startu ani v cíli. Celkový čas by jistě neurčoval pořadí cyklistů a cyklistek, ale do výsledkové listiny by měl být zařazen pouze ten závodník, který projede jak startem, tak dojede i do cíle. Bohužel vím, že loni tomu tak nebylo. Spousta místních cyklistů do cíle vůbec nedojela a po posledním měřeném úseku zamířila k domovu. Myslím si, že se objevili i jezdci, co neprojeli ani startem a do závodu se zapojili cestou. Takže jakápak trasa 185 km, když to pro někoho znamená 136 km? Rovněž pohled na vyhlášení vítězů byl velice tristní. Hrstka rodinných příslušníků před pódiem a hlášení do repráků na prázdné náměstí. Alespoň jakási losovaná tombola by jistě přilákala více účastníků a přiměla i několik dalších, aby dojeli alespoň do cíle. Vyhlášení vítězů by pak působilo mnohem lepším dojmem.
Silničního Krále Šumavy mám rád. Zůčastnil jsem se ho již 15x. Nikdy jsem nebojoval o pódium, ale užíval si krásnou přírodu a atmosféru závodu. Výše popsané jsou však hlavní důvody toho, proč letos po mnoha letech Krále Šumavy vynechám. Snad se v budoucnu něco změní a budu mít opět důvod do Klatov přijet. Díky za roky minulé.
( 31.05.17 , 15:05 hod. )
Klára
Můj první Král a byl naprosto úžasný. Skvělá trasa, skvělá organizace, moc milí pomocníci, báječná atmosféra, přehledně značená trasa, výborné občerstvení. Moc jsem si to užila a čerpám z toho ještě dnes. Slunečné počasí bylo třešinkou na dortu. Těším se na další ročník. Kolu zdar :-)
( 29.05.17 , 21:01 hod. )
Koník
KRÁL ŠUMAVY MTB...LUXUSNÍ počasí.... TRAŤ.... trasa Krále se vrátila ke kořenům biku, do lesa a nahoru, dolu... jelo se hodně po lesních, polních a šotolinových cestách mimo civilizaci...Uffff začalo se stoupat hned od náměstí a přestali jsme stoupat či klesat na 105 km.... poslední 2km byly namotány po poli a v lesíku s NÁDHERNÝM MAZLÁKEM (tj. ani tekutým, ani pevným bahnem hloubky tak 5cm, přes kořeny, stromy, mezi stromy a zadní kolo tancovalo kankán.... V lesích okolo Kochánova a Keplí bylo dost míst, které připomínaly, že zima byla dlouhá a před měsícem zda byl ještě sníh a na nás zbylo to bahno. Brody: ty tři hlavní brody - hluboké, studené a nádherně vždy umyli kola, záda a super zchladila lýtka. a spousta těch drobných..Občerstvovačky velmi dobře zásobené, Penco má dobrý ionťák, Birell, polívka, čaj, salámy, banány, hrozinky, pomeranče, jablka, koláče,... super obsluha....
Přemýšlím co psát, jsem pln dojmu nádherné Šumavy, velkého kamarádství, super lidí a nádherného bajku.... Koník jistil Krále zezadu, přes technické problémy domestika ( prasklý drát - centrování. výměny duše, nefungující zadní tlumič, takže trpěl mořskou nemocí a přidali se žaludeční problémy, kdy se přežral pomerančema... ) a já nohy z nebes jsem také rozhodně neměl (křeče se ale kupodivu nedostavili). Po překonání osobní krize, kdy nás dorazila střední jsem nakonec dokončil Krále na DEVÁTÉM místě v kategorii.... můj NEJLEPŠÍ Výsledek v historii ...
( 29.05.17 , 19:38 hod. )
Pavel
<<< Fotogalerie z MTB Krále 2017 - zde >>>

Další fotografie budou ještě přibývat…

Výzva: fotili jste na cyklomaratonu? Rádi vystavíme vaše zajímavé fotografie…
Kontaktujte nás na info@sumavanet.cz
( 28.05.17 , 11:19 hod. )
Vítek Čermák
Posílám nominaci na cenu fair play pro bikera gentlemana Tomáše z Klatov, startovní číslo 972, který mi na 20. km dlouhé trasy pomohl vyřešit problém s nadvakrát překrouceným a zdeformovaným řetězem a ztratil tak dobrých 15-20 minut a naději na lepší umístění.
Palec nahoru!
Vítek
( 28.05.17 , 10:55 hod. )
Hanka
Ahoj přátelé,musím vám též vyseknout velkou poklonu za přípravu tak náročného závodu jakým je Král...všude krásně vysečené cestičky ap...no paráda pánové, už jsem jela po dvanácté a opět spokojenost:))Manowar na startu má vždy grády!v pozadí s vaším krásným Klatovským náměstím....tak jen tak dál a dostatek sil do dalších ročníků!!!
( 27.05.17 , 18:30 hod. )
Vlasta
Ahoj kamarádi, velký obdiv a velký dík za letošního „Krále“. Jel jsem teprve po sedmé, ale byl to pro mne bezesporu nejlepší ročník. Nový pytlík na krátké trase byl super, trasa perfektně upravená a značená, skvělí vaši pomocníci na celé trase. I dojezd do cíle z druhé strany byl dobrý nápad, více prostoru za cílem, plynulý odchod po asfaltovém chodníku. No a to počasí jste opravdu lepší nemohli zařídit. Díky, díky, díky a zase za rok a ahoj :-)
( 27.05.17 , 13:55 hod. )
R.L.m
Ahoj. Počasíčko Vám vyšlo jak vyšité, prostě krááásně, nááádhera. Na  Rajčeti je pár obrázků co jsem narychlo zachytil na střední trase - album s názvem "Obrázky z AKŠ MTB 2017 - 70km střední" (bezplatně pro nekomerční použití :o) R.
( 26.05.17 , 15:42 hod. )
Standa
Tak přátelé.......vzhůru do bezvědomí.Ať se daří všem.Ahoj.
( 24.05.17 , 11:29 hod. )
Martin
to Martina:AUTHOR Král Šumavy MTB 2017

PROGRAM:
26.5.2017
14:00 - 22:00
fotbalové hřiště Luby - prezentace, výdej startovních čísel, prodejní stánky, servis kol AUTHOR   16:00 - 20:00
 
náměstí Míru Klatovy - Královské kostky
16:00 - 17:45 - prezentace
17:00 -17:45 - trénink na trati
18:00  - start

27.5.2017
6:00 -9:45 fotbalové hřiště Luby - prezentace, výdej startovních čísel

START:
7:30 - trasa 105 km
9:00 - trasa 70 km
10:00 - trasa 40 km
od 12:00 příjezd prvních závodníků do cíle fotbalové hřiště Luby
16:00  beseda s hosty maratonu a vítězi
18:00  vyhlášení výsledků
20:00  začátek večerního programu, kapely Pilsner QUEEN tribute band, BRENDA 5

INFORMACE:v sobotu od 10:00 je otevřená Shopping zóna, kde bude možnost soutěžit s THULE o dětský vozík za kolo a o pernamentky do BIKE park Špičák, dále doporučuji návštěvu restaurace Kolonáda v klatovském parku - je to na trase z náměstí do cíle.
( 24.05.17 , 10:25 hod. )
Martina
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zdali je možné vyzvednout si startovní číslo také už v pátek, pokud ano, kde a v jakém časovém rozmezí? Také by mě zajímalo, zdali je připraven v průběhu závodu také nějaký doprovodný program pro partnerky cyklistů? :-) děkuji
( 24.05.17 , 09:21 hod. )
Martin
to Jarda, parkoviste vyhrazene jen pro karavany neni, je moznost parkovat na P1 a nebo P2 cca 700m od cile,ale zde neni zadna moznost pripojeni elektriny nebo vyuzit mestsky kemp u plaveckeho bazenu info na www.klatovynet.cz
( 23.05.17 , 14:53 hod. )
Jarda
Ahoj, možná špatně hledám, ale nenašel jsem nikde informaci o možnosti zaparkování karavanu. Je možné s ním stát na parkovišti u cíle? Nebo jsou pro karavany vyhrazeny jiné prostory. Díky. pozn.: příjezd v pátek
( 22.05.17 , 12:00 hod. )
Víťa
to Petr. Dovolím si nesouhlasit. Majitel je velmi vstřícný a naopak pro najíždění necestu uvolnil již 14 dní před akcí. Jinak je to neveřejný pozemek a není to oficiální cesta. Máme s ním však velmi dobré vztahy. Necesta je již od víkendu krásně vyčištěná díky klukům, kteří na tom nechali ruce.
( 17.05.17 , 14:29 hod. )
Petr
Ahoj, pole v cestě opravdu je, loni tam bylo něco vysokého, měl jsem plnou kazetu :-) Ještě je super výjezd z Chlistova za občerstvovačkou 2x přes ostnatý drát a vyhrabané hromádky nějakých ostružinových prutů s trním :-( stálo by zauvažovat o jiném výjezdu na raketovou základnu, když majitel pozemku je tak nevstřícný a má zatarasenou cestu pro najíždění :-(
( 15.05.17 , 22:00 hod. )
mirek
to martin
 moc děkuji za info...:) takže ten  sjezd z kosmáčova do hoštiček je bez změn :) tam právě jsou ty brambory:D
( 15.05.17 , 10:52 hod. )
Víťa
to míra: přímo na startu na náměstí se přihlásit nedá.
( 15.05.17 , 08:02 hod. )
Martin
pro Mirka: bramborové pole na trase neevidujeme :-) nicméně o úseku cca 50m "vyspravené cesty" pomocí cihel víme, bohužel se to stalo na poslední chvíli a není možné předělat trasu, úsek je ale možné objet po kraji pole v trávě. Včera vyzkoušeno.
( 14.05.17 , 21:24 hod. )
mirek
ahoj všichni
 dnes sem jel prvních pár km krále a nevím jestli jezdim správně :D  přes řádky brambor a skoro celé cihly..... pro rejpaly dodávam, že jsem jel slušně a vše objížděl nebo tlačil a kolo nesl :)
Předchozí ( Strana 1/156 ) Následující
Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ
Šumava - turistické informace, tipy na výlety, ...